Blog

DSC_1799

„Szalone bajeczki z dziadunia teczki”

W poniedziałek, dzieci ze starszych grup pojechały do SCK-u na przedstawienie pt. „Szalone bajeczki z dziadunia teczki”  przygotowane przez Agencję Artystyczną z Kielc. Artyści zaprezentowali dzieciom  najbardziej znane i lubiane wiersze Jana Brzechwy i Juliana Tuwima. Na scenie pojawiła się więc Samochwała, Sroka, Pan Hilary, Kurka w aeroplanie, Sum,  Chora żaba,  Kichająca Katarzyna i dziadunio, któremu wnuki organizowały niespodziankę urodzinową. Wszystko to w przepięknej scenografii,  z cudowną oprawą muzyczną,  aranżacją,  kostiumami,  z fantastyczną  interpretacją         i  z pełnym zaangażowaniem widowni.  Na zakończenie artyści zaprosili na scenę kilkoro dzieci do udziału we wspólnej recytacji i inscenizacji wiersza pt. „Rzepka”. Gromkie oklaski były podziękowaniem za wspaniałe przedstawienie.

Galeria zdjęć: