Blog

DSCF3671

Wigilia w przedszkolu

Zgodnie z polską tradycją zorganizowaliśmy w naszym przedszkolu wigilię dla naszych dzieci. W ten wyjątkowy dzień przygotowaliśmy salę na wspólny świąteczny posiłek. Razem z dziećmi nakryliśmy stoły białym obrusem, pod nim położyliśmy sianko, potem przy zapalonych świecach odmówiliśmy modlitwę. Było także łamanie opłatkiem, składanie sobie życzeń i kolędowanie przy choince. Każdy został zachęcony do spróbowania wszystkich wigilijnych potraw, a jedno wolne nakrycie czekało na zbłąkanego podróżnika. Wszystkim udzieliła się miła, świąteczna atmosfera.
W tym miejscu z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia chcemy złożyć wszystkim serdeczne życzenia. Niech narodzona Boża Dziecina przyniesie Wam miłość, pokój i szczęście.

Wesołych Świąt!

Zobacz galerię