Zabawa karnawałowa

Po raz pierwszy w dziejach przedszkola zabawa karnawałowa dla wszystkich dzieci została zorganizowana w Kanie na Osiedlu. Tam w dużej, przestronnej sali swobodnie zmieścili się wszyscy nasi goście. Zabawę prowadziła firma Alternatywa, która z na rozpoczęcie balu zaprosiła do poloneza dzieci, rodziców i pracowników przedszkola.  W czasie całej zabawy Pan Mirek – wodzirej organizował tańce, konkury i pląsy. Razem z dziećmi bawił się także pluszowy Miś, który umilał czas przedszkolakom. Firma cateringowa „A propos” tradycyjnie podarowała nam dwa torty, które wesoło zapłonęły w połowie zabawy.
Po poczęstunku odbył się pokaz strojów karnawałowych nagrodzony gromkimi brawami. Wesołe tańce trwały do późna.