Blog

DSC_1363

I Przedszkolny Konkurs Plastyczny

We wtorek, 31 marca 2015r. rozstrzygnięto I Przedszkolny Konkurs Plastyczny w naszym przedszkolu. Konkurs przeznaczony był dla dzieci i rodziców. Tematy konkursowe były różne. Przedszkolaki i ich rodzice z budynku przy ul. Metalowców wykonywali „Pisankę wielkanocną” a dzieci z rodzicami z ul. Sienkiewicza pracowali nad „Kartką świąteczną”. Prace konkursowe przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Okazało się, że mamy niezwykle zdolnych i pomysłowych rodziców i dzieci. Ich prace były piękne! Dopracowane w najmniejszym szczególe, kolorowe, z pewnością pracochłonne oraz ciekawie oprawione. Aktualnie wszystkie prace są wystawione w holu przedszkola a wystawa cieszy się ogromnym zainteresowaniem wszystkich odwiedzających przedszkole.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i świąteczne upominki, a trzy wyróżnione prace komisja nagrodziła nagrodami specjalnymi.

Zapraszamy do oglądania wystawy pokonkursowej w budynkach przedszkola.

Życzymy wszystkim Wesołych Świąt!

Galeria: