II Festiwal Piosenki Zimowej w Bajkowym Przedszkolu

11 i 12 lutego w naszym przedszkolu odbył się Festiwal Piosenki Zimowej. Wszystkie przedszkolaki spotkały się, aby zaprezentować piosenki zimowe swoim kolegom i koleżankom. Każda grupa przygotowała na tę okazję piękne stroje i specjalne inscenizacje do swoich piosenek. Była to także okazja do utrwalenia i wzbogacenia wiadomości dzieci na temat charakterystycznych cech zimy, do przedstawienia wokalnych umiejętności dzieci w piosenkach o tematyce zimowej, wyzwalania radości podczas grupowego śpiewu, nabywania pewności siebie w wystąpieniach przed szerszą publicznością oraz uwrażliwiania  na piękno muzyki . Była też czas na wesołe zimowe zabawy i tańce. Festiwal zakończył się wspólnym zdjęciem.