Blog

DSC02348

Dzień Babci i Dziadka na zabawie karnawałowej w „Bajkowym Przedszkolu”

W tym roku po raz pierwszy zorganizowaliśmy święto Babci i Dziadka połączone z zabawą karnawałową. Wszyscy goście zostali zaproszeni do auli Szkoły Podstawowej nr 13. Tam, na scenie przedszkolaki zaprezentowały piosenki i wiersze specjalnie przygotowane na te okazję. Po wspólnym odśpiewaniu „Sto lat”  dzieci wręczyły swoim babciom i dziadkom okolicznościowe laurki. Potem wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek – ciepłą herbatę z cytryną, pyszną kawę ze śmietanką i ciasto. Dla dzieci były soki, krakersy i paluszki. Po poczęstunku do wesołej zabawy zaprosiła wszystkich firma Alternatywa. W udekorowanej sali wodzirej porwał do tańca dzieci, dziadków i rodziców. Wszyscy wesoło bawili się przy tradycyjnych i nowoczesnych melodiach. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Wesoła zabawa obfitowała w ciekawe konkursy wzbogacone rekwizytami , kolorową dekorację oraz dyskotekowe światła.

Dziękujemy wszystkim za miłą zabawę.

Galeria zdjęć: