dsc05562

Pasowanie na przedszkolaka

W pierwszych dniach listopada  w naszym przedszkolu odbyło się  „Pasowanie na przedszkolaka” z udziałem rodziców. Celem takiej uroczystości jest przyjęcie do grona przedszkolaków najmłodszych dzieci, nawiązanie bliższego kontaktu miedzy dziećmi, rodzicami i personelem przedszkola, tworzenie atmosfery radości, przyjaźni i zaufania, integrowanie się we wspólnej zabawie dzieci oraz zaprezentowanie umiejętności dzieci.       W trakcie uroczystości dzieci zaprezentowały rodzicom to, czego nauczyły się w przedszkolu. Śpiewały  piosenki, recytowały wiersze, inscenizowały ruchem piosenki. Spotkanie zakończyło uroczyste pasowanie na przedszkolaka i złożenie ślubowania przez dzieci. Każdy przedszkolak został obdarowany dyplomem i upominkami.

Witamy w gronie przedszkolaków „Bajkowego Przedszkola”.