Blog

P1131052

Zabawa karnawałowa

W karnawale same bale – i tak właśnie było w Bajkowym Przedszkolu w 2014 roku. Tradycyjnie w godzinach popołudniowych zorganizowaliśmy bal karnawałowy dla dzieci i ich rodziców. Prowadzenie balu powierzyliśmy firmie Alternatywa, która od początku istnienia przedszkola jest naszym sprzymierzeńcem w wielu uroczystościach. Rodzice i dzieci wesoło bawili się przy tradycyjnych i nowoczesnych melodiach. Dodatkową atrakcją był tort ufundowany dla wszystkich gości przez firmę A propos, która zapewnia catering dla przedszkola. Uroczyste wniesienie płonącego tortu przy dźwiękach fanfar było niespodzianką szczególnie dla dzieci. Wesoła zabawa obfitowała w ciekawe konkursy wzbogacone rekwizytami , kolorową dekorację, dyskotekowe światła. Dziękujemy wszystkim za udział w karnawałowym szaleństwie.

Zobacz galerię